Wyświetlanie 16201–16215 z 18651 wyników
ŁOPATKA DO CIASTEK, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1860
460.00 złŁOPATKA DO CIASTEK, Niemcy, Berlin, Vollgold, ok. 1860
Srebro, próba 13 łutów, waga 63 g, dł. 29 cm
Ażurowa, z trzonkiem w formie splecionej gałązki winnej latorośli
Puncowanie: V13
TACA Z DEKORACJĄ W STYLU ORIENTALNYM, Wietnam, Giacong, ok. 1960
2,185.00 złTACA Z DEKORACJĄ W STYLU ORIENTALNYM, Wietnam, Giacong, ok. 1960
Srebro, próba 900, szkło, 3,2 x 44,5 x 27,5 cm
Szklany prostokątny blat oprawiony w srebro: u dołu cztery kuliste nóżki, na wierzchu obramienie dekorowane pejzażami, półplastycznymi ze sztafażem na krótszych bokach i rytymi na dłuższych
Puncowanie: VIETNAM 0900 GIACONG LEKET
PATERA ELIPTYCZNA, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, po 1888
2,800.00 złPATERA ELIPTYCZNA, Niemcy, Brema, M.H. Wilkens & Söhne, po 1888
Srebro, próba 3, waga 575 g; 4,5 x 34,5 x 24,5 cm
Puncowanie: w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3; prasa, 800, półksiężyc, korona; 6918
ŁOPATKA DO SARDYNEK, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
172.00 złŁOPATKA DO SARDYNEK, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1920
Metal srebrzony, dł. 14 cm
Puncowanie: BM FRAGET MN PLAQUE
Wyryty inicjał: J.D.
CHOCHELKA DO PONCZU, Niemcy, po 1888
287.00 złCHOCHELKA DO PONCZU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, czerpaczek złocony, waga 83 g, dł. 18,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800JBM
PARA KIELISZKÓW CYLINDRYCZNYCH, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, po 1888
150.00 złPARA KIELISZKÓW CYLINDRYCZNYCH, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, po 1888
Srebro, próba 800, waga 60 g, wys. 4,5; śr. 3,2 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, kielich
PUCHAREK ZDOBIONY ORNAMENTEM ROKOKOWYM I KWIATKAMI, Niemcy lub Czechy, ok. 1850
540.00 złPUCHAREK ZDOBIONY ORNAMENTEM ROKOKOWYM I KWIATKAMI, Niemcy lub Czechy, ok. 1850
Szkło szlifowane, lazurowane rubinowym, złocenia, malatury barwne, wys.16,5 cm
POPIELNICZKA Z PRZEDSTAWIENIEM MS PIŁSUDSKI, Polska, 1935 Mosiądz, 9,7 x 13,6 cm W lustrze ryty, malowany wizerunek transatlantyku. 400
460.00 złPOPIELNICZKA Z PRZEDSTAWIENIEM MS PIŁSUDSKI, Polska, 1935 Mosiądz, 9,7 x 13,6 cm W lustrze ryty, malowany wizerunek transatlantyku. 400
Mosiądz, 9,7 x 13,6 cm
W lustrze ryty, malowany wizerunek transatlantyku.
PARA TALERZY REGUŁĄ BENEDYKTYŃSKĄ, Niemcy, XVIII/XIX w.
690.00 złPARA TALERZY REGUŁĄ BENEDYKTYŃSKĄ, Niemcy, XVIII/XIX w.
Cyna, śr. 38,5 cm
Dekoracja ryta z napisami: Ora et labora Deus adest sine mora
Sygnowane: na jednym archanioł Michał z napisem: ZINN HEINR. REMIG. (FRIES); na drugim orzeł z literami BI
SECESYJNY PÓŁMISEK Z ODYŃCEM, ok. 1900
960.00 złFIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.
345.00 złFIGURKA KOBIETY, Afryka, Kongo, Lulua, XX w.
345.00 złFETYSZ BITEKI, Afryka, Kongo, Yakata, XX w.
345.00 złFIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.
345.00 zł