MALARSTWO DAWNE

Strona 7 z 30
Wyników 217 - 252 z 1062

malarstwo

00486

MALARZ NIEMIECKI

ORKA, pocz. XX w.
Cena: 575,00 zł
00486

MALARZ NIEMIECKI

Cena: 575,00 zł
06767

L. MARKIEWICZ

HUCUŁ, ok. 1930
Cena: 575,00 zł
06767

L. MARKIEWICZ

Cena: 575,00 zł
066798

L. MARKIEWICZ

DWOJE HUCUŁÓW, ok. 1930
Cena: 575,00 zł
066798

L. MARKIEWICZ

Cena: 575,00 zł
05933

Aleksander SOŁTAN

WSPOMNIENIE O WYCZÓŁKOWSKIM, 1953
Cena: 575,00 zł
05933

Aleksander SOŁTAN

Cena: 575,00 zł
041-tadeusz-cieslewski-ojciec

Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec

FRAGMENT STAREGO MIASTA

Ołówek, akwarela, karton; 14,5 x 17,5 cm

Cena: 601,00 zł
041-tadeusz-cieslewski-ojciec

Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec

Cena: 601,00 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

DZIEWIĘĆ RYSUNKÓW I GRAFIK
Cena: 601,88 zł
266_9

Bronisław LIGĘZA

Cena: 601,88 zł
05323

Lodewijk BOSSCKE

PORTRET KOBIETY, 1945
Cena: 601,88 zł
05323

Lodewijk BOSSCKE

Cena: 601,88 zł
10064

Jerzy MANIEWSKI

WIDOK ZIMOWY, 1963
Cena: 617,49 zł
10064

Jerzy MANIEWSKI

Cena: 617,49 zł
09921

Gieorgij SAFRONOW

PEJZAŻ ZIMOWY, 1989
Cena: 617,49 zł
09921

Gieorgij SAFRONOW

Cena: 617,49 zł
02132

Jerzy PAWŁOWSKI

RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE WIDZIANY OD NOWOMIEJSKIEJ
Cena: 617,49 zł
02132

Jerzy PAWŁOWSKI

Cena: 617,49 zł
10042

Irena BIEGAŃSKA

TEWIE MLECZARZ, 1984
Cena: 617,49 zł
10042

Irena BIEGAŃSKA

Cena: 617,49 zł
01054

Zdzisław CZERMAŃSKI

PIŁSUDSKI JAKO STANISŁAW AUGUST
Cena: 637,00 zł
01054

Zdzisław CZERMAŃSKI

Cena: 637,00 zł
045

Izabela Nitecka-Trojanowska

Łodzie na morzu
Cena: 690,00 zł
045

Izabela Nitecka-Trojanowska

Cena: 690,00 zł
20110409_130013_089

PATERA, Schierholz, Plaue, XIX/XX w.

Cena: 690,00 zł
20110409_130013_089

Cena: 690,00 zł
20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

KARYKATURA, 1961
Ołówek, papier; 22 x 15 cm
Sygnowany p.d.: 21. 9. 61 | (...)
Cena: 690,00 zł
20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

Cena: 690,00 zł
042-hubert-heimbordt

Hubert HEIMBORDT

KONESER, pocz. XX w. Olej, tektura; 39 x 26 cm Sygnowany l.g.: Hubert Heimbordt | Munchen
Cena: 690,00 zł
042-hubert-heimbordt

Hubert HEIMBORDT

Cena: 690,00 zł
034-stanislaw-dybowski.1

Stanisław DYBOWSKI

BIAŁA CHATA Gwasz, karton, 9,8 x 13,5 cm
Cena: 690,00 zł
034-stanislaw-dybowski.1

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 690,00 zł
028-w-thin

W. THIN

RóŻE I LEWKONIE W BRĄZOWYM WAZONIE, ok. 1930 Olej, płótno; 58 x 77 cm Sygnowany p.d.: W.Thin
Cena: 690,00 zł
028-w-thin

W. THIN

Cena: 690,00 zł
032-boucher

BOUCHER

LEŚNY STRUMIEŃ, 1 poł. XX w.

Olej, płótno,20 x 25 cm

Sygnowany l.d.: Boucher

Cena: 690,00 zł
032-boucher

BOUCHER

Cena: 690,00 zł
034-rasmussen

RASMUSSEN

MNICH PRZY WINIE, XIX/XX w. Olej, płótno; 44,5 x 32,5 cm Sygnowany p.d.: Rasmussen
Cena: 690,00 zł
034-rasmussen

RASMUSSEN

Cena: 690,00 zł
009a

KLASZTOR, poł. XX w.

AUTOR NIEROZPOZNANY Akwarela, papier; 16 x 24 cm Sygnowany p.d. nieczytelnie
Cena: 690,00 zł
009a

KLASZTOR, poł. XX w.

Cena: 690,00 zł
Strona 7 z 30