Rudolf SIECK

480.00

BRZOZY, 1902

Akwaforta, akwatinta barwna, papier; 23,5 x 15,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty p. śr.: R S / 1902 ; ołówkiem pod ryciną: RudolfSieck
Oprawiony