R. ROBACZEWSKI

1,200.00

STUDIUM POSTACI, 1876

Olej, deska; 17,5 x 11,2 cm
Sygnowany p.d.: Р. Робачевски / 1876
Na odwrocie resztki nalepki antykwariatu rosyjskiego