1,884.39 zł
NOC LISTOPADOWA, 2 poł. XX w.
Olej, sklejka; 50 x 75 cm
Obraz przedstawia wybuch powstania listopadowego – podchorążych prowadzonych przez Piotra Wysockiego, maszerujących z Łazienek, mijających Pomnik Sobieskiego.