9,600.00 zł
Olej, płótno dublowane; 102 x 72 x 102 cm
Stan: po konserwacji
Według tradycji rodzinnej osobą sportretowaną jest Joachim Jaxa Rektorowski herbu Gryf. Obraz został wykonany bardzo dokładnie pod kątem umundurowania, które obowiązywało w końcu osiemnastego wieku, do 1806 r.