PORTRET OFICERA 3 PUŁKU HUZARÓW PRUSKICH, przed 1806

9,600.00

Olej, płótno dublowane; 102 x 72 x 102 cm
Stan: po konserwacji

Według tradycji rodzinnej osobą sportretowaną jest Joachim Jaxa Rektorowski herbu Gryf. Obraz został wykonany bardzo dokładnie pod kątem umundurowania, które obowiązywało w końcu osiemnastego wieku, do 1806 r.