343. Luigi PASTEGA

10,000.00

PARA OBRAZÓW: STRAGANIARKI, 1906

Olej, płótno; po 50 x 35 cm
Sygnowane p.d.: LPastega / Venezia 1906

Luigi PASTEGA
1858 Wenecja – 1927 Wenecja
Malarz wenecki. Jego nauczycielami w weneckiej Akademii byli Pompeo Marino Molmenti i Napoleone Nani Specjalizował się w scenach rodzajowych i wedutach. Jego styl jest bliski Giacomo Favretto. Wystawiał regularnie od 1880 r.
Cena wywoławcza 10000
Estymacja 12000 – 14000