325. WOSINSKI PORTRET BRODATEGO MĘŻCZYZNY, 1 poł. XX w.

500.00

Olej, płótno 63 x 54 cm
Sygnowany l.d.: Wosinski
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1200 – 1500