MALARSTWO DAWNE

Strona 7 z 31
Wyników 217 - 252 z 1091

malarstwo

20121203_160809_043

NEUMANN

    PEJZAŻ GÓRSKI, ok. 1930 Olej, tektura; 49 x 59 cm Sygnowany p.d. (..)Neumann
Cena: 2070,00 zł
20121203_160809_043

NEUMANN

Cena: 2070,00 zł
20130124_185124_109

W GOSPODZIE, ok. 1900

MALARZ NIEROZPOZNANY Olej, płótno naklejone na tekturę; 37,5 x 47,5 cm
Cena: 2875,00 zł
20130124_185124_109

W GOSPODZIE, ok. 1900

Cena: 2875,00 zł
panneau_dekoracyjne

PANNEAU DEKORACYJNE, 4. ćw. XIX w.

Olej, płótno, drewno złocone, malowane; 81 x 158 cm
Cena: 17250,00 zł
panneau_dekoracyjne

Cena: 17250,00 zł
20130304_151532_053

PEJZAŻ Z WSIĄ NAD STRUMIENIEM, poł. XIX w.

MALARZ NIEROZPOZNANY Olej, płótno; 68 x 112 cm
Cena: 3910,00 zł
20130304_151532_053

Cena: 3910,00 zł
20130304_160841_044

Józef GRACZYŃSKI

KATEDRA W POZNANIU Akwarela, papier; 20 x 27 cm
Cena: 920,00 zł
20130304_160841_044

Józef GRACZYŃSKI

Cena: 920,00 zł
20130304_174250_009

Kazimierz STABROWSKI

PORTRET MĘŻCZYZNY Olej, sklejka; 65 x 51 cm Na odwrocie: 29
Cena: 10350,00 zł
20130304_174250_009

Kazimierz STABROWSKI

Cena: 10350,00 zł
20130430_180044_161

P. GIARDIN, XX w.

NA NABRZEŻU
Olej, tektura naklejona na sklejkę; 30 x 40 cm
Sygnowany l.d.: P. Giardin

Cena: 2875,00 zł
20130430_180044_161

P. GIARDIN, XX w.

Cena: 2875,00 zł
20130502_181556_017

Gustaw PILLATI

KOBIETY PRZED DWOREM
Olej, płótno, 25 x 35 cm
Sygnowany p. d.: G. Pillati
Cena: 2875,00 zł
20130502_181556_017

Gustaw PILLATI

Cena: 2875,00 zł
20130529_140728_173

Edward WIECZOREK

PEJZAŻ ZE STAWEM
Olej, tektura; 25 x 36 cm
Sygnowany l.d.: E. Wieczorek
Cena: 1438,00 zł
20130529_140728_173

Edward WIECZOREK

Cena: 1438,00 zł
20130603_151300_056

Ugo GHEDUZZI

NIOSĄCA CHRUST
Olej, płótno; 103 x 80 cm
Sygnowany l.d.: Ugo Gheduzzi
Cena: 8625,00 zł
20130603_151300_056

Ugo GHEDUZZI

Cena: 8625,00 zł
20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

KARYKATURA, 1961
Ołówek, papier; 22 x 15 cm
Sygnowany p.d.: 21. 9. 61 | (...)
Cena: 690,00 zł
20130704_152845_226

ARTYSTA POLSKI

Cena: 690,00 zł
20130708_155046_037

P. STOVER

KWIATY W WAZONIE, poł. XX w.
Olej, płótno; 71 x 60 cm
Sygnowany p.d.: P. Stover

Cena: 2070,00 zł
20130708_155046_037

P. STOVER

Cena: 2070,00 zł
20130708_160233_034

M. MERDRYCZ

GŁOWA STARCA, po 1920
Pastel, papier; 24,5 x 20 cm
Sygnowany l.g.: M Merdrycz
Cena: 1150,00 zł
20130708_160233_034

M. MERDRYCZ

Cena: 1150,00 zł
20130828_144920_001

Zofia B.

SPRZEDAWCA GARNKÓW, k. XIX w. Olej, płótno; 43 x 28 cm Sygnowany p.d.: Zofia B.
Cena: 4600,00 zł
20130828_144920_001

Zofia B.

Cena: 4600,00 zł
stronski

Marian STROŃSKI

PORTRET OFICERA, ok. 1919

Olej, tektura; 96 x 68 cm

Cena: 4600,00 zł
stronski

Marian STROŃSKI

Cena: 4600,00 zł
20130927_125002_052a

Józef CHARYTON

    ZAKOCHANI, 1933 Olej, płótno; 99 x 163,5 cm Sygnowany p. d.: J. CHARYTON 1933
Cena: 11500,00 zł
20130927_125002_052a

Józef CHARYTON

Cena: 11500,00 zł
Strona 7 z 31