MALARSTWO DAWNE

Strona 7 z 31
Wyników 217 - 252 z 1091

malarstwo

081-stanislaw-dybowski

Stanisław DYBOWSKI

DWIE SOSNY NA POLU Olej, tektura; 36,5 x 50 cm Sygnowany p.d.: ST-DYBOWSKI.
Cena: 2070,00 zł
081-stanislaw-dybowski

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2070,00 zł
20150331_182535_031

Stanisław DYBOWSKI

PEJZAŻ NAD WODĄ
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Cena: 3220,00 zł
20150331_182535_031

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3220,00 zł
20150331_181948_033

Stanisław DYBOWSKI

PEJZAŻ Z POCHMURNYM NIEBEM
Sygnowany l.d.: St_Dybowski
Cena: 3220,00 zł
20150331_181948_033

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3220,00 zł
20150331_181838_034

Stanisław DYBOWSKI

KAJAK NA WIŚLE
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Cena: 3220,00 zł
20150331_181838_034

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3220,00 zł
20150304_175910_004

Stanisław DYBOWSKI

GOŹDZIKI I CYNIE
Olej, tektura; 38 x 46 cm
Cena: 2300,00 zł
20150304_175910_004

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2300,00 zł
20150304_173949_016

Stanisław DYBOWSKI

TRZY RÓŻE W WAZONIE
Olej, tektura; 23,5 x 17,5 cm
Na odwrocie ołówkowe szkice ptaków
Cena: 1725,00 zł
20150304_173949_016

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 1725,00 zł
018

Stanisław DYBOWSKI

DOM W SŁOŃCU
Olej, tektura; 24 x 30 cm
Cena: 2300,00 zł
018

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2300,00 zł
20150122_142954_002

Stanisław DYBOWSKI

TRZY RÓŻOWE RÓŻE
Gwasz, tektura; 29,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 1380,00 zł
20150122_142954_002

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 1380,00 zł
20150122_140606_006

Stanisław DYBOWSKI

RÓŻE
Olej, tektura; 32 x 26 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 1725,00 zł
20150122_140606_006

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 1725,00 zł
20141201_154346_040

Stanisław DYBOWSKI

PRZED DOMEM
Olej, tektura; 37 x 45,5 cm
Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 2875,00 zł
20141201_154346_040

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2875,00 zł
20141201_154153_041

Stanisław DYBOWSKI

PEJZAŻ Z ZABUDOWANIAMI
Olej, tektura; 37,5 x 46 cm
Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 2875,00 zł
20141201_154153_041

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2875,00 zł
20141031_151017_003

Stanisław DYBOWSKI

WNĘTRZE IZBY Z PIECEM
Gwasz, tektura; 41 x 58 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski_
Cena: 2070,00 zł
20141031_151017_003

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2070,00 zł
20140711_134256_171

Stanisław DYBOWSKI

POD OSTRZAŁEM Olej, płótno; 94 x 129 cm Sygnowany p.d.: St_Dybowski_
Cena: 7475,00 zł
20140711_134256_171

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 7475,00 zł
20140711_133203_176

Stanisław DYBOWSKI

    MARTWA NATURA Z MONĄ LIZĄ Olej, tektura; 89 x 79 cm P.d. zatarta sygnatura
Cena: 4600,00 zł
20140711_133203_176

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 4600,00 zł
20140602_172333_021

Stanisław DYBOWSKI

ULICA W BOLKOWIE Olej, płótno; 61,5 x 50 cm Sygnowany l. d.: -St-Dybowski-
Cena: 2185,00 zł
20140602_172333_021

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2185,00 zł
20140530_162504_108

Stanisław DYBOWSKI

GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM Gwasz, papier; 32,5 x 42 cn Sygnowany p.d.: _St_Dybowski _
Cena: 2070,00 zł
20140530_162504_108

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2070,00 zł
20140530_162343_109

Stanisław DYBOWSKI

GOSPODARSTWO Olej, pilśnia; 38 x 46 cm Sygnowany l.d.; St_Dybowski
Cena: 2875,00 zł
20140530_162343_109

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 2875,00 zł
20140429_181630_030

Stanisław DYBOWSKI

    PIASZCZYSTY BRZEG RZEKI Olej, płótno; 38,5 x 60 cm Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 3450,00 zł
20140429_181630_030

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3450,00 zł
20140429_181459_031

Stanisław DYBOWSKI

    PEJZAŻ NADWODNY Olej, tektura; 50 x 61 cm Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 3450,00 zł
20140429_181459_031

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3450,00 zł
20140429_181147_033

Stanisław DYBOWSKI

    TOPOLE PRZED WSIĄ Olej, tektura; 50 x 61 cm Sygnowany p.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 3450,00 zł
20140429_181147_033

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3450,00 zł
20140331_151723_032

Stanisław DYBOWSKI

    GOSPODARSTWO POD ŚNIEGIEM Olej, tektura; 50 x 61 cm Sygnowany l.d.: _ST_DYBOWSKI_
Cena: 3220,00 zł
20140331_151723_032

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 3220,00 zł
20140121_163702_022

Stanisław DYBOWSKI

RóŻOWE PIWONIE Gwasz, tusz, akwarela; 61 x 50 cm Sygnowany l.d.: _St_Dybowski_
Cena: 1725,00 zł
20140121_163702_022

Stanisław DYBOWSKI

Cena: 1725,00 zł
10316

Stanisław DĄBROWSKI

COŚ MUSI JEDNAK WE MNIE DRZEMAĆ
Cena: 472,00 zł
10316

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
10492

Stanisław DĄBROWSKI

CZTEROLISTNA KONICZYNA
Cena: 472,00 zł
10492

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
10674

Stanisław DĄBROWSKI

ODSŁONIĘCIE POMNIKA, 1974
Cena: 472,00 zł
10674

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
10714

Stanisław DĄBROWSKI

SPOSÓB NA FREKWENCJĘ, 1988
Cena: 472,00 zł
10714

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
10844

Stanisław DĄBROWSKI

DWUGŁOWY CENTAUR
Cena: 472,00 zł
10844

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
10989

Stanisław DĄBROWSKI

TU MI WISI, 1974
Cena: 472,00 zł
10989

Stanisław DĄBROWSKI

Cena: 472,00 zł
02874

Stanisław CZAJKOWSKI

KAPLICZKA PRZYDROŻNA, 1929
Cena: 9265,85 zł
02874

Stanisław CZAJKOWSKI

Cena: 9265,85 zł
Strona 7 z 31