Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 115

Galeria na Freta

a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

TOR
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Na odwrocie napis: "TOR"
Cena: 3450,00 zł
a75n125 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 3450,00 zł
a75n207 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

W OGRODZIE
Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena
Cena: 2300,00 zł
a75n207 copy

Zofia PUSZCZYŃSKA

Cena: 2300,00 zł
20140107_171159_063

Wlastimil HOFMAN

TRYPTYK Z PALESTYNY, lata 40. XX w. 1) "Jagnię", 1945 r.
Piórko, ołówek, papier; 8,3 x 15,6 cm
Sygnowany piórkiem p.d.: 4 / I; WH [monogram wiązany]; 1945 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem na środku przy dolnej krawędzi: Palestyna | WH [monogram wiązany]

2) "Pejzaż górski"
piórko, papier; 11 x 20,2 cm
sygnowany ołówkiem l.d.: WH [monogram wiązany]

3) "Na plaży", 1945 r.
piórko, papier; 8 x 15,4 cm
sygnowany piórkiem p.d.: 4/ III WH [monogram wiązany] 45 | Jaffa
Na odwrocie sygnowany ołówkiem, na środku: Palestyna |
WH [monogram wiązany]
Cena: 2500,00 zł
20140107_171159_063

Wlastimil HOFMAN

Cena: 2500,00 zł
11461

Wanda WEDECKA

DOMY I TOPOLE
Cena: 1725,00 zł
11461

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

BUTELKI, ok. 1960
Cena: 1725,00 zł
11557

Wanda WEDECKA

Cena: 1725,00 zł
07343

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ CZERNIAKOWSKI, 1967
Cena: 2875,00 zł
07343

Wanda WEDECKA

Cena: 2875,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ JESIENNY, 1995 Olej, płótno; 92 x 92 cm Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
Cena: 5175,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

Cena: 5175,00 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

PISZĄCA DZIEWCZYNKA
Cena: 1180,00 zł
006a

Tymon NIESIOŁOWSKI

Cena: 1180,00 zł
Strona 1 z 4