4,000.00 zł
PORTRET KOBIETY W SUKNI W KWIATY
Olej, dykta; 80 x 56,5 cm Sygnowany l.d.: I. PIEŃKOWSKI
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 6000 – 7000
Katalog Aukcyjny