373. Ignacy PIEŃKOWSKI

4,000.00

PORTRET KOBIETY W SUKNI W KWIATY

Olej, dykta; 80 x 56,5 cm
Sygnowany l.d.: I. PIEŃKOWSKI

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 6000 – 7000