400.00 zł
KWITNĄCY OGRÓD PRZED DOMEM, 1927
Olej, sklejka, 44 x 53 cm Sygnowany l.d.: M. Hołynski 1927
Cena wywoławcza 400
Estymacja 800 – 1000
Katalog Aukcyjny