391. M. HOŁYŃSKI

400.00

KWITNĄCY OGRÓD PRZED DOMEM, 1927

Olej, sklejka, 44 x 53 cm
Sygnowany l.d.: M. Hołynski 1927

Cena wywoławcza 400

Estymacja 800 – 1000