Strona 1 z 342
Wyników 1 - 36 z 12294

098321

January SUCHODOLSKI

UŁAN 15 PUŁKU KSIĘSTWA WARSZAWSKIEGO (UŁAN I DZIEWCZYNA), ok. 1840
Cena: 177000,00 zł
098321

January SUCHODOLSKI

Cena: 177000,00 zł
081

Zygmunt MENKES

MARTWA NATURA Z KWIATAMI, MASKĄ I FLETEM
Cena: 126386,92 zł
081

Zygmunt MENKES

Cena: 126386,92 zł
019-jozef-mojzesz-gabowicz

Józef Mojżesz GABOWICZ

SPRAGNIONY, przed 1901 Brąz, 63,5 x 50 x 56 cm Sygnowany: J. Gabowicz; na podstawie: ODLEW. BR: ŁOPIEŃSKICH - znak stosowany przy dużych rzeźbach lub mniejszych wykonanych dla autora Wystawiany i reprodukowany: Bracia Łopieńscy. Polska sztuka dekoracyjna XIX-XX w., Muzeum Okręgowe w Koninie 9.10.2010 - 28.02.2011, Muzeum Miedzi w Legnicy, 11.03.2011 - 03.06.2011, kat. il. s. 20 Bracia Łopieńscy. Tytani warszawskiego brązownictwa, Muzeum Historycznego m.st. Warszawy, 17.07.2013 - 11.11.2013, kat. poz. 10
Cena: 100300,00 zł
019-jozef-mojzesz-gabowicz

Józef Mojżesz GABOWICZ

Cena: 100300,00 zł
a93n016

Ludwik GĘDŁEK

SCENA Z WOJNY TRZYDZIESTOLETNIEJ
Cena: 94400,00 zł
a93n016

Ludwik GĘDŁEK

Cena: 94400,00 zł
089477

Józef Mojżesz GABOWICZ

WYZWOLENIE, 1906
Cena: 82600,00 zł
089477

Józef Mojżesz GABOWICZ

Cena: 82600,00 zł
00125

Edward OKUŃ

ULICZKA VIA MAIOLI W ANTICOLI CORRADO, 1938
Cena: 70800,00 zł
00125

Edward OKUŃ

Cena: 70800,00 zł
0663

Władysław GRUBERSKI

GŁOWA PILOTA, 1924
Cena: 70800,00 zł
0663

Władysław GRUBERSKI

Cena: 70800,00 zł
moucheron

Isaac de MOUCHERON

WIDOK OKAZAŁEJ REZYDENCJI W PARKU Z FONTANNĄ I RZEŹBAMI
Olej, płótno dublowane; 60 x 82,5 cm
Sygnowany: z lewej u dołu, na bazie rzeźby sfinksa I. MOUCHERON
Na krosnach pieczęć lakowa, czerwona, z orłem Królestwa Pruskiego, być może Pruskiej Komory Celnej. (por. O. Neubecker, W. Rentzmann, Wappenbilder Lexikon, München 1974, s. 233).
Stan zachowania: po XIX-wiecznej konserwacji.
Cena: 67260,00 zł
moucheron

Isaac de MOUCHERON

Cena: 67260,00 zł
05393

053. Edward DWURNIK

BYSTRZYCA, 1980
Cena: 65000,00 zł
05393

053. Edward DWURNIK

Cena: 65000,00 zł
068-12

Wojciech Aleksander DUREK

PORTRET MARII CHMURKOWSKIEJ, ok. 1925
Cena: 65000,00 zł
068-12

Wojciech Aleksander DUREK

Cena: 65000,00 zł
Strona 1 z 342