Strona 10 z 309
Wyników 325 - 360 z 11106

07579

075. PEJZAŻ Z GÓRSKIM POTOKIEM, 1872

Olej, płótno; 49,5 x 69 cm
Cena: 2000,00 zł
07579

Cena: 2000,00 zł
07631

076. Flamandzki Naśladowca Antoona van Dycka

POKUTUJĄCA MARIA MAGDALENA, XVII w.
Cena: 5000,00 zł
07631

Cena: 5000,00 zł
07761

077. Władysław PODOLSKI

WENECJA, ok. 1930
Cena: 1500,00 zł
07761

077. Władysław PODOLSKI

Cena: 1500,00 zł
07814

078. Naśladowca Antoona van Dycka

ŚWIĘTA RODZINA, po 1630
Cena: 6800,00 zł
07814

Cena: 6800,00 zł
079633

079. PORTRET MĘŻCZYZNY WSPARTEGO O LASKĘ, XVIII w.

MALARZ HISZPAŃSKI
Cena: 4000,00 zł
079633

Cena: 4000,00 zł
080281

080. Francisco GOYA

QUIEN MAS RENDIDO?
Cena: 400,00 zł
080281

080. Francisco GOYA

Cena: 400,00 zł
081791

081. Francisco GOYA

SI SABRÀ MAS EL DISCIPULO?
Cena: 400,00 zł
081791

081. Francisco GOYA

Cena: 400,00 zł
082785

082. Francisco GOYA

NIECH KTO INNY UJARZMIA KOBIETĘ I ŹREBAKA. KOŃ PORYWACZ
Cena: 1150,00 zł
082785

082. Francisco GOYA

Cena: 1150,00 zł
08322

083. Tadeusz RYBKOWSKI

MYŚLIWI NA DRODZE
Cena: 16000,00 zł
08322

083. Tadeusz RYBKOWSKI

Cena: 16000,00 zł
0845

084. Czesław ZNAMIEROWSKI

SKRAJ LASU
Cena: 1200,00 zł
0845

084. Czesław ZNAMIEROWSKI

Cena: 1200,00 zł
Strona 10 z 309