Strona 12 z 309
Wyników 397 - 432 z 11101

05315

053. WINIARNIA NA BAUERSTRASSE W DREŹNIE, 1906

Olej, płótno naklejone na tekturę; 42 x 30 cm
Cena: 500,00 zł
05315

Cena: 500,00 zł
0547228

054. Feliks Michał WYGRZYWALSKI

KWIATY MAKU, RUMIANKU I CHABRU
Cena: 19000,00 zł
0547228

Cena: 19000,00 zł
05522

055. Józef PIENIĄŻEK

Teka, PODHALE W OBRAZACH, Lwów, 1937
Cena: 1400,00 zł
05522

055. Józef PIENIĄŻEK

Cena: 1400,00 zł
56

056. Irena MIŃSKA-GOLIŃSKA

ŚWIĘTA KLARA, 1931
Cena: 600,00 zł
56

056. Irena MIŃSKA-GOLIŃSKA

Cena: 600,00 zł
05711

057. Michał BORUCIŃSKI

RÓŻE W SZKLANYM WAZONIE
Cena: 1500,00 zł
05711

057. Michał BORUCIŃSKI

Cena: 1500,00 zł
05853

058. Błażej IWANOWSKI

RÓŻE W PORCELANOWYM WAZONIE
Cena: 1000,00 zł
05853

058. Błażej IWANOWSKI

Cena: 1000,00 zł
Strona 12 z 309