Strona 9 z 309
Wyników 289 - 324 z 11091

06541

065. Stanisław CZAJKOWSKI

KAPLICZKA PRZYDROŻNA, 1929
Cena: 7500,00 zł
06541

065. Stanisław CZAJKOWSKI

Cena: 7500,00 zł
01638

067. Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI

WIERZCHOŁKI DRZEW NA TLE NIEBA, 1895 – 1915
Cena: 4400,00 zł
01638

Cena: 4400,00 zł
06853

068. WSKRZESZENIE PIOTROWINA, XIX w.

Malarz polski
Cena: 2000,00 zł
06853

Cena: 2000,00 zł
06955

069. DZIEWCZYNA NA POLU, k. XIX w.

Olej, deska, 36 x 25 cm
Cena: 2500,00 zł
06955

Cena: 2500,00 zł
07062

070. Kazimierz JACHIMOWICZ

PORTRET MĘSKI, 1912
Cena: 2000,00 zł
07062

070. Kazimierz JACHIMOWICZ

Cena: 2000,00 zł
072472

072. PEJZAŻ Z POWOZEM, XIX w.

Olej, płótno; 21,5 x 31 cm
Cena: 1000,00 zł
072472

072. PEJZAŻ Z POWOZEM, XIX w.

Cena: 1000,00 zł
0739

073. Michiel CARREE (CARRÉ)

PASTERZ ZE STADEM WE WŁOSKIM PEJZAŻU, 1692
Cena: 20000,00 zł
0739

073. Michiel CARREE (CARRÉ)

Cena: 20000,00 zł
Strona 9 z 309