Strona 5 z 309
Wyników 145 - 180 z 11091

05243

ŻETON 7 LUCKY, Anglia, XIX/XX w.

Brąz, emalia, rewers srebrzony, kontra; 27 x 23 mm
Cena: 230,00 zł
05243

Cena: 230,00 zł
11233

ŻETON – ODZNAKA SOKOŁA, XIX/XX w.

Srebro, waga 9,5 g; 4 x 2 cm, łańcuszek, próba 925
Cena: 920,00 zł
11233

Cena: 920,00 zł
220 (1)

ZESZYT EWIDENCYJNY GUSTAWA TYSOWSKIEGO

Korpus Osobowy, Służba Intendentury, wyst. 1943
Cena: 708,00 zł
220 (1)

Cena: 708,00 zł
136

ZESTAW TRZECH ŁYŻEK NEOROKOKOWYCH, Koch&Bergfeld, Brema, Niemcy, XIX/XX w.

Cena: 1380,00 zł
136

Cena: 1380,00 zł
20541

ZESTAW TOALETOWY, 2 poł. XIX w.

Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane fioletowym, złocenia
Cena: 345,00 zł
20541

Cena: 345,00 zł
268-zestaw-toaletowy-japonia-jokohama-samurai-shokal

ZESTAW TOALETOWY Z MOTYWEM KWITNĄCEJ WIŚNI, Japonia, Jokohama, Samurai Shokal, po 1928

Srebro, próba sterling (925), szkło bezbarwne, szlifowane, włosie, drewno W zestawie 9 elementów: trzy szczotki (18,5, 17,5, 18 cm), lokówka (21 cm), trzy puzdra koliste (ś. 8,5, 8,5, 6,5 cm), jedno podłużne (wys. 9,54 cm) Waga 5 srebrnych elementów zdejmowanych 445 g, całego srebra ok. 900 g Puncowanie: SAMURAI SHOKAL YOKOHAMA STERLING
Cena: 3450,00 zł

Cena: 3450,00 zł
244-zestaw-toaletowy-austria-wieden-alexander-sturm

ZESTAW TOALETOWY Z MONOGRAMEM AR, Austria,Wiedeń, Alexander Sturm, ok. 1900

Srebro, próba 3, złocenie, szkło bezbarwne,szlifowane, włosie, kość W zestawie 9 elementów: trzy szczotki (20, 16, 16 cm), lusterko (25 cm), flakon (wys. 13 cm), trzy pojemniki (23, 8.5, 10,5 cm), tacka (13,5 x 11 cm); waga 6 srebrnych elementów zdejmowanych 608 g, całego srebra ok. 1 kg Puncowanie; czterolistna koniczyna, w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A
Cena: 3220,00 zł

Cena: 3220,00 zł
20120504_124540_106

Zestaw toaletowy w stylu Art-Deco

Polska, Huta "Niemen", ok. 1930
Cena: 460,00 zł
20120504_124540_106

Cena: 460,00 zł
1591

ZESTAW SZTUĆCÓW, Rosja, Petersburg, Gustav Magnus Okerblom, 1848

Srebro, próba 84, złocone, waga 1595 g
Cena: 10925,00 zł
1591

Cena: 10925,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży obiadowych), waga całk. 6399 g, bez noży obiadowych 5010 g; w składzie: łyżka wazowa, łyżka i widelec półmiskowe, łopatka do ciasta, 24 noże obiadowe, 12 łyżek obiadowych, 18 widelców obiadowych, po 12 noży i widelców do ryb, 18 widelczyków do ciasta, 13 łyżeczek (dł. 14 cm), 14 łyżeczek (10,5 cm), 3 łyżeczki do lodów, dwa widelczyki do wędlin, nóż do sera, nóż do masła; razem 134 sztuki Puncowanie:P.Ł. w owalu: 3, głowa w chuście, W
Cena: 20125,00 zł
zestaw-sztuccow-latkowski

Cena: 20125,00 zł
20140827_132905_117

ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

fason Wschodni
Cena: 920,00 zł
20140827_132905_117

Cena: 920,00 zł
20150330_163410_117

ZESTAW SZTUĆCÓW, Austria, Wiedeń, 1845 i po 1867, Lwów, Jan Jarzyna, po 1872

Srebro, próba 13 łutów i 3; stal (ostrza noży); waga 1779 g (w tym noże 898 g), w składzie: łyżka wazowa (dł. 32 cm0, czerpak (dł. 20,5 cm), 10 noży (dł. 26 cm), 4 widelce (dł. 22 cm), 5 łyżek (dł. 21,5 cm)
Na nożach wyryty monogram CW; na pozostałych sztućcach AZ
Puncowanie: na łyżkach: herb Wiednia z próba 13, nad nim litera A, wokół data 1845, monogram złotnika CS; na chochlach i widelcach: głowa Diany z literą F i cyfrą 3; RS; J.JARZYNA; na nożach: głowa Diany z literą A i cyfrą 3; monogram złotnika HE; na ostrzach: pod dwugłowym orłem V.MAYER & SÖHNE WIEN
Cena: 3450,00 zł
20150330_163410_117

Cena: 3450,00 zł
20110202_133254_095

ZESTAW SZTUĆCÓW Z MOTYWAMI BAROKOWYMI, Indonezja, XX w.

Cena: 8050,00 zł
20110202_133254_095

Cena: 8050,00 zł
202zestaw-sztuccow-z-monogramem-lt-pod-korona-glixelli

ZESTAW SZTUĆCÓW Z MONOGRAMEM LT POD KORONĄ, Wiedeń i Kraków, Władysław Glixelli, ok. 1875

Srebro, próba 3 i 4; waga 838 g, w składzie łyżka półmiskowa (25 cm), 6 łyżek (dł.22,5 cm), 8 łyżeczek (16 cm) i widelczyk (17,5 cm); razem 16 sztuk

Puncowanie na łyżce półmiskowej12; LB; na łyżkach: w pięcioliściu głowa Diany z literką A i cyfrą 3; GR; na widelcu: w pięciokącie głowa Diany z literą K i cyfra 4, LK, W.Glixelii

Cena: 2530,00 zł

Cena: 2530,00 zł
Strona 5 z 309