Strona 1 z 4
Wyników 1 - 36 z 131

Galeria na Freta

09324

WITOLD PAŁKA

ORKIESTRA, 1999
Cena: 25954,21 zł
09324

WITOLD PAŁKA

Cena: 25954,21 zł
095_12

Witold PAŁKA

TRZY GRACJE, 2011
Cena: 25954,21 zł
095_12

Witold PAŁKA

Cena: 25954,21 zł
276_1

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.
Cena: 23000,00 zł
276_1

NASZYJNIK I BROSZKA, XIX w.

Cena: 23000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

KWITNĄCE JABŁONIE
Olej, płótno
84 x 105 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
Cena: 23000,00 zł
a71n183 copy

Roman BRATKOWSKI

Cena: 23000,00 zł
dama

PORTRET DAMY W BIAŁEJ SUKNI, ok. 1720-25

Malarz nieokreślony
Olej, płótno; 90,3 x 72 cm
Cena: 22000,00 zł
dama

Cena: 22000,00 zł
11061

FRANCK L

3 PERSONNAGES
Cena: 21010,55 zł
11061

FRANCK L

Cena: 21010,55 zł
20140107_154458_016

Kazimierz SICHULSKI

PORTRET STANISŁAWA CZAJKOWSKIEGO? Olej, płótno; 75,5 x 57 cm
Sygnowany p. g.: Sichulski
Cena: 18700,00 zł
20140107_154458_016

Kazimierz SICHULSKI

Cena: 18700,00 zł
20120404_170012_105

Figura kobiety z puttem, Włochy, XIX/XX w.

Alabaster, wys. 77, śr. cokołu 22 cm
Stan zachowania: naprawy
Cena: 14375,00 zł
20120404_170012_105

Cena: 14375,00 zł
045a6

Leo DIET

SCENA SYMBOLICZNA
Cena: 11800,00 zł
045a6

Leo DIET

Cena: 11800,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Sygnowany p.d.: Eugeniusz Geppert
Cena: 11500,00 zł
a87n032 kopia

Eugeniusz Geppert

Cena: 11500,00 zł
a69n075 copy

Adam BUNSCH

W WIOSENNYM SADZIE, 1947
Olej, płótno; 81 x 63 cm
Sygnowany p. d.: Adam Bunsch 1947, l.d.: 849
Cena: 11000,00 zł
a69n075 copy

Adam BUNSCH

Cena: 11000,00 zł
golus

Jan GOLUS

  • U WODOPOJU
  • Olej, płótno; 90,5 x 117 cm
Cena: 11000,00 zł
golus

Jan GOLUS

Cena: 11000,00 zł
16077

Włodzimierz SZYMAŃSKI

PORTYK
Cena: 9440,00 zł
16077

Włodzimierz SZYMAŃSKI

Cena: 9440,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Zwiad huzarów pruskich, 1867 olej, płótno: 40,7 x 48,7cm
Cena: 8480,00 zł
20101023_091209_005

Edmund DITTMANN

Cena: 8480,00 zł
157269545_880311249425209_7213227156732767270_n

Janusz KULIKOWSKI

BUGATTI NA WYŚCIGACH, 2016
Cena: 7412,68 zł

Janusz KULIKOWSKI

Cena: 7412,68 zł
157948780_885811738629600_1650675409816398154_n

Janusz KULIKOWSKI

ALFA ROMEO W TOSKANII, 2016
Cena: 7412,68 zł

Janusz KULIKOWSKI

Cena: 7412,68 zł
1025

Otto AGUIAR

ARIADNA, 2004
Cena: 7080,00 zł
1025

Otto AGUIAR

Cena: 7080,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
31782

CARITAS, XVIII w.

Cena: 5500,00 zł
a79n005 copy

Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne

Głowa Araba Olej, tektura; 28,8 x 23,6 cm
Cena: 5500,00 zł
a79n005 copy

Cena: 5500,00 zł
a80n010 copy

Stanisłw Zajączkowski

Pejzaż letni z rzeką Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Cena: 5500,00 zł
a80n010 copy

Stanisłw Zajączkowski

Cena: 5500,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Katedra w Łowiczu, 1936 Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: ŁOWICZ IX 1936 | Zelnik
Cena: 5500,00 zł
20110615_122501_a87n021 kopia

S. Zelnik

Cena: 5500,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

PEJZAŻ JESIENNY, 1995 Olej, płótno; 92 x 92 cm Sygnowany p.d.: W. Wedecka 1995
Cena: 5175,00 zł
20110409_083705_181

Wanda WEDECKA

Cena: 5175,00 zł
Strona 1 z 4