Wyświetlanie 256–270 z 319 wyników
083. Mieczysław SERWIN-ORACKI
10,000.00 zł045. Tymon NIESIOŁOWSKI
19,000.00 zł241A. Adam KARNIEWSKI
12,000.00 zł194. ARKEBUZ Z ZAMKIEM KOŁOWYM, Niemcy, Suhl, poł. XVII w.
18,000.00 zł194. ARKEBUZ Z ZAMKIEM KOŁOWYM, Niemcy, Suhl, poł. XVII w.
Stal, drewno, kość (inkrustacje), dł. całk. 132 cm, kaliber 15 mm
104. Jakub Michał KASPROWICZ
5,000.00 zł155. PORTRET PIOTRA CZARNOMSKIEGO, ok. 1825
12,000.00 zł081. GŁOWA DZIECKA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, po 1900
5,000.00 zł081. GŁOWA DZIECKA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, po 1900
Brąz, marmur (podstawa), wys. rzeźby 21, całkowita 32 cm
210. ZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785
38,000.00 zł210. ZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785
Obudowa brąz złocony, 73 x 36 cm
018A. Antoni TRZESZCZKOWSKI
25,000.00 zł245. ZEGAR EMPIROWY MUZĄ I AMOREM, Francja, Paryż, Dartois Fils, 1 ćw. XIX w.
35,000.00 zł245. ZEGAR EMPIROWY MUZĄ I AMOREM, Francja, Paryż, Dartois Fils, 1 ćw. XIX w.
Obudowa brąz złocony; 61 x 54,5 x 18 cm
085. Adolf van der VENNE
15,000.00 zł099. WŁOSKI NAŚLADOWCA ANNIBALE CARRACCIEGO
35,000.00 zł050. Wojciech Aleksander DUREK
55,000.00 zł199. KARAFKA, Rosja, Moskwa, Semen Kazakow, 1899 – 1908
2,000.00 zł199. KARAFKA, Rosja, Moskwa, Semen Kazakow, 1899 – 1908
Srebro, próba 84, złocenie, waga 206 g, wys. 23,5 cm
234A. CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.
4,500.00 zł234A. CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.
Srebro, kość (izolatorki) waga 1028 g, wys. 23 cm,