Wyświetlanie 271–285 z 320 wyników
234A. CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.
4,500.00 zł234A. CZAJNIK, Austria, Wiedeń, V. Mayer & Söhne, pocz. XX w.
Srebro, kość (izolatorki) waga 1028 g, wys. 23 cm,
171. Władysław GRUBERSKI
60,000.00 zł053. Józef Mojżesz GABOWICZ
70,000.00 zł051. Józef GARDECKI
15,000.00 zł413. Ludwik MISKY
2,400.00 zł250. ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700
60,000.00 zł250. ZEGAR KAFLOWY, Niemcy, Augsburg, Jacob Mayr, ok. 1700
Brąz, mosiądz; 8,5 x 11 x 9,5 cm
078. Jan ŠTURSA
10,000.00 zł239. ZESTAW NA BIURKO, Polska, Warszawa, Władysław Miecznik, po 1934
3,000.00 zł239. ZESTAW NA BIURKO, Polska, Warszawa, Władysław Miecznik, po 1934
Onyks, brąz, złocenie; szkło; sygnowany: W. Miecznik
049. Wiktor DETKE
5,000.00 zł095. Tadeusz KOKIETEK
3,500.00 zł060. Karol KOSSAK
1,500.00 zł060. Karol KOSSAK
RYSUNEK DWUSTRONNY: AKT KOBIECY SIEDZĄCY / GŁOWA KOBIECA
Ołówek, papier; 24 x 35 cm
059. Karol KOSSAK
1,500.00 zł059. Karol KOSSAK
RYSUNEK DWUSTRONNY: BOŻE NARODZENIE
Tusz, piórko, ołówek, papier; 24,5 x 35 cm
058. Karol KOSSAK
1,500.00 zł057. Karol KOSSAK
1,500.00 zł055. Karol KOSSAK
2,000.00 zł