104. Jakub Michał KASPROWICZ

5,000.00

MORZE

Olej, płótno; 61 x 90 cm

Sygnowany l.d.: J. J. Kasprowicz 1938.

Jakub Michał KASPROWICZ

1905 – 1975

Malarz pejzaży morskich i scen orientalnych bliskich stylem do twórczości Feliksa Michała Wygrzywalskiego.

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 6000 – 7000