5,000.00 zł
MORZE
Olej, płótno; 61 x 90 cm
Sygnowany l.d.: J. J. Kasprowicz 1938.
Jakub Michał KASPROWICZ
1905 – 1975
Malarz pejzaży morskich i scen orientalnych bliskich stylem do twórczości Feliksa Michała Wygrzywalskiego.
Cena wywoławcza 5000
Estymacja 6000 – 7000