Wyświetlanie 316–330 z 394 wyników
381. Jerzy FEDKOWICZ
5,000.00 zł028A. Władysław SKOCZYLAS
7,000.00 zł080. ZEGAR Z ALEGORIĄ NAUKI, Francja, Paryż, Vincenti i Polska, Warszawa, Jan Maksymilian Augustynowicz, k. XIX w.
6,500.00 zł080. ZEGAR Z ALEGORIĄ NAUKI, Francja, Paryż, Vincenti i Polska, Warszawa, Jan Maksymilian Augustynowicz, k. XIX w.
Obudowa kompozycja metali na podstawie marmurowej. wys. całk. 67 cm
191. BRANSOLETA Z MICKIEWICZEM, Kaukaz, pocz XX w.
2,000.00 zł191. BRANSOLETA Z MICKIEWICZEM, Kaukaz, pocz XX w.
Srebro, niello, za szkłem portret Mickiewicza, waga całk. 35,3 g
326. Szczepan SKORUPKA
400.00 zł016. Błażej IWANOWSKI
2,800.00 zł100. Malarz rzymski
25,000.00 zł126. PIES PIMPEK I CHŁOPIEC, po 1964
700.00 zł422. Napoleon DĘBICKI
3,000.00 zł308. PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Jan Maciej Schwartz, ok. 1825
10,000.00 zł308. PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Jan Maciej Schwartz, ok. 1825
Srebro, próba 12, złocenie, waga 508 g, wys. 11, śr. 11,5 cm
237. PAPIEROŚNICA Z MERCEDESEM, Niemcy, Pforzheim, Louis Kuppenheim, ok. 1905
6,000.00 zł237. PAPIEROŚNICA Z MERCEDESEM, Niemcy, Pforzheim, Louis Kuppenheim, ok. 1905
Srebro, próba 900, wewnątrz złocona, emalia malarska; waga 179 g; 9 x 9,5 cm
087. Stanisław GÓRSKI
3,500.00 zł103. Włodzimierz NAŁĘCZ
23,000.00 zł083. Mieczysław SERWIN-ORACKI
10,000.00 zł045. Tymon NIESIOŁOWSKI
19,000.00 zł