Wyświetlanie 5851–5865 z 6010 wyników
TACA OWALNA Z DEKORACJĄ
1,380.00 złTACA OWALNA Z DEKORACJĄ
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
575.00 złSZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Lwów, J. Sopyło (?), 1921 – 1931
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
575.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
POPIELNICZKA W FORMIE CHRZĄSZCZA, ok. 1930
345.00 złRAMKA NA FOTOGRAFIĘ, k. XIX w.
Krzysztof KOKORYN
4,226.00 złDariusz PALA
2,875.00 złDariusz PALA
Wiktor KORECKI
4,600.00 złWiktor KORECKI
PEJZAŻ TOKUJĄCYM GŁUSZCEM
Olej, tektura; 74 x 34 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR KORECKI
Aleksander LASZENKO
8,050.00 złAleksander LASZENKO
BEDUIN ZE SZTANDAREM PROROKA, 1927
Olej, płótno; 100 x 70 cm
Sygnowany p.d.: A. Laszenko | Onarglor 1927
LICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
2,185.00 złLICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM BROCHWICZ III, ok. 1830.
1,092.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM BROCHWICZ III, ok. 1830.
Drewno, mosiądz, wys. 7,7 cm, pole pieczętne 2,7 x 2,2 cm
Krzysztof KOKORYN
9,200.00 złKrzysztof KOKORYN
PARA I ANIOŁ, 1996
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Kokoryn | 1996
Michał ZABOROWSKI
6,900.00 złMichał ZABOROWSKI
KOBIETA PRZY BALUSTRADZIE
Olej, płótno; 180 x 100 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Dariusz PALA
10,350.00 złDariusz PALA
CZASAMI CZYJEŚ SZCZĘŚCIE JEST NADZIEJĄ DLA INNYCH, 1995
Olej, płótno; 140 x 150 cm
Sygnowany p.d.: PALA 95; sygnowany i opisany na odwrocie
075. Dariusz PALA
6,000.00 zł