Wyświetlanie 5836–5850 z 6010 wyników
Stanisław MASIAK
1,150.00 złStanisław MASIAK
BITWA, 1969
Olej, płótno; 81 x 65 cm
Sygnowany p.d.; St. Masiak 69.
Na odwrocie sygnatura i tytuł autorski; By móc umierać razem i zmartwychwstawać potem
Kazimierz SICHULSKI
13,225.00 złKazimierz SICHULSKI
Jacek MALCZEWSKI
11,500.00 złJacek MALCZEWSKI
POWOZOWNIA, ok. 1895
Akwarela, papier; 39,5 x 17,5 cm
Sygnowany l.g.: Jacek Malczewski
Por.: Jacek Malczewski w zbiorach Lwowskiej Galerii Obrazów, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, 2002, s. 103, il. 4a; St. Kozakowska, B. Małkiewicz, Malarstwo polskie od ok. 1890 do 1945 r., Muzeum Narodowe Kraków, 1997, poz 720, Podwórze, ok. 1902, nr. inw. MNKIIb1849
Heinrich RASCH
32,200.00 złHeinrich RASCH
SIOSTRY, 1898
Olej, płótno; 68 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Heinrich Rasch
Na odwrocie dwie nalepki Münchener Künstler Genossenschaft oraz Grosse Berliner Kunstaustellung z 1899 r. z opisem pracy
Obraz był wystawiany na Grosse Berliner Kunstausstellung w 1899 r i jest zamieszczony w katalogu wystawy pod pozycją 915 z tytułem Die Töchter des Fischers.
058. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 zł068. Stanisław JAKUBOWSKI
550.00 złStanisław JAKUBOWSKI
287.00 złStanisław JAKUBOWSKI
CZTERY WIERZBY
St. Jakubowski
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
070. Stanisław JAKUBOWSKI
600.00 złStanisław JAKUBOWSKI
230.00 złStanisław JAKUBOWSKI
Stanisław JAKUBOWSKI
345.00 złStanisław JAKUBOWSKI
BRAMA
St. Jakubowski
068A. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 zł173A. MEDAL – JÓZEF PIŁSUDSKI, Józef Aumiller, Mennica Państwowa, 1930
300.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
517.00 złMEDAL NAGRODOWY PŁOCKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO ZA WYŚCIG WODNY, pocz. XX w.
Srebro, śr. 35 mm, zawieszka
A: na skrzyżowanych wiośle i kotwicy orzeł i herb Płocka, , napis: PŁOC. TOWARZ. WIOŚL.
R: nad gałązka lauru napis: ZA | WYŚCIG | WODNY
MARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
3,450.00 złMARIA MAGDALENA, pocz. XIX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płyta żelazna cynowana; 25 x 17 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie