Wyświetlanie 5806–5820 z 6002 wyników
PARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
3,220.00 złPARA FIGUR, DWA KOGUTY, Niemcy, Bawaria, Plössberg, Rosenthal, 1955
SURTOUT DE TABLE W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.
21,275.00 złSURTOUT DE TABLE W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.
Brąz złocony, tafla lustrzana, na spodzie drewnianym; 16 x 98 x 65 cm
Z figurami dzików, psów i zajęcy. Co wskazuje, że przeznaczony był do pałacyku myśliwskiego. Wyjątkowe, niepowtarzane dzieło. prawdziwa rzadkość na rynku.
Stanisław DYBOWSKI
7,475.00 złStanisław DYBOWSKI
ZAJĄCE NA POLU
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy: autorska i CBWA w Warszawie z wystawy Życie w czasach pokoju
Michalina KRZYŻANOWSKA
1,840.00 złMichalina KRZYŻANOWSKA
233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
1,500.00 zł233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
Stal, mosiądz, drewno, skóra, dł. całk. w pochwie 110, bez pochwy 107 cm, głowni 92 cm
232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
1,800.00 zł232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
Stal, mosiądz, drewno, skóra, dł. całk. w pochwie 110, bez pochwy 105 cm, głowni 91 cm
069. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złStanisław JAKUBOWSKI
172.00 złStanisław JAKUBOWSKI
DREWNIANE CHATY
St Jakubowski
Tadeusz NARTOWSKI
5,175.00 złTadeusz NARTOWSKI
Rafał WĄSOWICZ
2,300.00 złRafał WĄSOWICZ
KRZYŻ MIĘDZY DWOMA DĘBAMI, 1934
Pastel, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Wąsowicz | 1934r
Andrzej Bolesław DAŃCZAK
920.00 złAndrzej Bolesław DAŃCZAK
AUTOPORTRET, 1921
Akwarela, papier; 32 x 25 cm
Sygnowany p.g.: DAŃCZAK | SE IPSUM | FECIT | A.D. | MCMXXI; l.g.: LVC.CON.
Na odwrocie nalepka Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim z wystawy V – VI 1970 r. z opisem pracy
IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
6,000.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
Tempera, deska, złocenie; 31 x 26 cm
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
500.00 złŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
2,500.00 zł274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
MAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
5,175.00 złMAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
Kamionka, farby ceramiczne, 22 x 10,5 x 11 cm
Znakowanie czarną farbą: P. w trójkącie | wyszczerbiona swastyka; wyciskiem monogram wiązany JH
Stan zachowania: trzy ubytki