Wyświetlanie 1051–1065 z 1171 wyników
C. WIT NOWICKI
460.00 złC. WIT NOWICKI
PEJZAŻ ZIMOWY Z RZEKĄ, 3 ćw. XX w.
Olej, płótno; 76 x 104 cm
Sygnowany p.d.: CWitNowicki
Krzysztof KOKORYN
7,245.00 złJacek ŁYDŻBA
4,830.00 złJacek ŁYDŻBA
7,245.00 złMichał ZABOROWSKI
24,150.00 złHelena KRAJEWSKA
690.00 złHelena KRAJEWSKA
TOPOLE WCZESNĄ WIOSNĄ, 1977
Olej, płótno, 20 x 27
Opisany na p-p
Pochodzenie: ze spuścizny po artystce
E. ORŁOWSKI
1,035.00 złHelena KRAJEWSKA
690.00 złHelena KRAJEWSKA
RABKA. PORĘBA JESIENIĄ, 1977
Olej, płótno naklejone na karton; 26 x 36,5 cm
Opisany na p-p
HILARY KRZYSZTOFIAK
26,565.00 złBarbara BOJANOWSKA
1,840.00 złBarbara BOJANOWSKA
Tomasz KARABOWICZ
1,200.00 złTomasz KARABOWICZ
Zofia PUSZCZYŃSKA
3,450.00 złMalarz nieznany XX w.
4,400.00 złMalarz nieznany XX w.
Zofia PUSZCZYŃSKA
2,300.00 złZofia PUSZCZYŃSKA
W OGRODZIE
Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena
Tomasz KAZIKOWSKI
8,648.13 zł