Wyświetlanie 1066–1080 z 1201 wyników
Bogusław BRANDT
230.00 złBogusław BRANDT
NA TARGU
Linoryt dwubarwny, papier; 28,5 x 27,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną p: Bogusław Brandt
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS BIBLIOTEKI IM MIKOŁAJA REYA W NAGŁOWICACH
Miedzioryt, papier; 85 x 59 mm (arkusz)
Sygnowany z płyty śr. d.: BOGUSŁAW BRANDT S C.
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS HALINY ONDRUSZ, 1965
Miedzioryt, papier; 95 x 75 mm (odcisk płyty)
Sygnowany z płyty na cokole pomnika: BBrandt; ołówkiem pod ryciną p.: BBrandt 65
Bogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
ZAMEK OSTROGSKICH – EKSLIBRIS HANNY BRANDT
Miedzioryt, papier; 85 x 78 mm (odcisk płyty)
146. Jarek LUSTYCH
1,500.00 złJacek ŁYDŻBA
4,226.00 złJacek ŁYDŻBA
4,226.00 złBronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złBronisława WILIMOWSKA
PEJZAŻ ZIMOWY (Z WAŁU POMORSKIEGO II), 1980
Olej, płótno; 65 x 100
sygnowany l.d. BWilim; sygnowany i opisany na odwrocie
Bronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złOPŁAKIWANIE, XIX/XX w.
460.00 złJacek ŁYDŻBA
3,622.00 złJacek ŁYDŻBA
5,433.00 złJacek ŁYDŻBA
5,433.00 zł147. Jarek LUSTYCH
1,500.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
4,576.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
KUNSTHISTORISCHES MUSEUM W WIEDNIU, 1958
Olej, karton naklejony na sklejkę; 33,5 x 62 cm
Sygnowany p.d. W. ZAKRZEWSKI 1952 | Kunsthistorisches Museum