Wyświetlanie 1021–1035 z 1171 wyników
Jerzy ŚWIĄTKOWSKI
575.00 złJerzy ŚWIĄTKOWSKI
AKT KLĘCZĄCY NA PASIASTYM TLE
Tusz, gwasz, kredka, papier; 24 x 24,5 cm
Na odwrocie pieczątka autorska
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
MUZYKA Z CYKLU JUDAICA, 2002
Olej, technika własna, sklejka; 68,5 x 67 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: – MUZYKA | -cykl JUDAICA- | rok – | podpisywany 2002 | mal ZLachur
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
POPIERSIE STAREGO ŻYDA, 1997 – 1998
Olej, technika własna, pilśnia; 52,5 x 48,5 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: JUDAICA | cykl GŁOWY- | 1997-98 | MAL ZLachur | DLA KATARZYNY KOLUNDA | ZA URODZENIE 3 | DZIECI mal
Ryszard WINIARSKI
15,000.00 złJan Maria GISGES
172.00 złJan Maria GISGES
PIEŚNI O ZAMKU KRÓLEWSKIM
z linorytami Krystyny Bieniek
Pracownia Sztuk Plastycznych, Warszawa, 1972
Zdzisław Roman LACHUR
2,300.00 złZdzisław Roman LACHUR
NAUKA Z TALMUDU, po 1982
Technika własna sklejka; 59,5 x 45 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR
Zdzisław Roman LACHUR
1,380.00 złZdzisław Roman LACHUR
OJCIEC I SYN Z cyklu JUDAICA, 1983
Technika własna, sklejka; 71 x 53 cm
Sygnowany p.d.: Z LACHUR 83; na odwrocie: –JUDAICA– | – rok 193– | mal. ZLachur
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złBogusław BRANDT
115.00 złBogusław BRANDT
EKSLIBRIS WŁASNY, 1950
Miedzioryt, papier; 80 x 79 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną p.d.: BBrandt