3,450.00 zł
TOR
Olej, płótno; 80 x 60 cm
Na odwrocie napis: TOR
Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
W specyficzny dla malarstwa Puszczyńskiej sposób dzieli artystka postaci swoich prac na płaszczyzny. Przedstawiona osoba sprzedawczyni kwiatów umieszczona została na tle placu targowego w mieście, którego domy zabudowują całą powierzchnię obrazu.