Wyświetlanie 1096–1110 z 1174 wyników
Jan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 złTomasz KARABOWICZ
5,000.00 złTomasz KARABOWICZ
W. STEFANIK
920.00 złW. STEFANIK
PEJZAŻ Z SAMOTNĄ CHATĄ
Olej, tektura; 32,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.: W.Stefanik 08 (?)
Na odwrocie nalepka moskiewskiej galerii komisowej z 1978 r.
Janusz SOCHACKI
2,185.00 złJanusz SOCHACKI
PRZYSTAŃ W OSTENDZIE, 2012
Fotografia, karton; 41 x 55 cm w świetle p-p
Opis autorski na na odwrocie.
Pozytyw wykonany ze szklanego negatywu (ok.1920 r. 9 x 12 cm) w fotograficznej technice olejowej na kartonie malarskim Canson, werniksowana.
TRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
3,220.00 złTRZY POSTACIE TRZYMAJĄCE MISĘ, 2 poł. XX w.
Ceramika, wys. 17,5 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Tomasz KARABOWICZ
4,370.00 złTOMASZ KARABOWICZ
1,380.00 złTOMASZ KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z DWOMA DZBANKAMI I DWOMA KIELICHAMI, 2012
Olej, płótno, 61 x 46 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ i na odwrociu
Tomasz Karabowicz
2,300.00 złTomasz Karabowicz
5,750.00 złTomasz Karabowicz
6,900.00 złTomasz Karabowicz
4,025.00 złTomasz Karabowicz
5,175.00 zł