Wyświetlanie 1081–1095 z 1171 wyników
ARTYSTA POLSKI
690.00 złAndy WARHOL
1,200.00 złAdela SZWAJA
1,725.00 złAdela SZWAJA
RUINY ZAMKU W MIROWIE
Pastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: A. S.
Sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz KARABOWICZ
4,025.00 złTomasz KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z KOTKAMI POD LAMPĄ, 2004
Olej, płótno; 73 x 92 cm
Sygnowany p.d.: 20TK04; sygnowany i opisany na odwrocie
Zdzisław LACHUR
4,600.00 złZdzisław LACHUR
ŚWIĘTO PURIM, 1990
Technika własna, płyta pilśniowa; 80 x 59 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; na odwrocie: ŚWIĘTO | PURIM | 1990 | mal ZLachur
Tomasz KARABOWICZ
2,070.00 złTomasz KARABOWICZ
PIJANY BACHUS, 2011
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2011 | TOMASZ KARABOWICZ; sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz KARABOWICZ
4,370.00 złTomasz KARABOWICZ
GRUSZKI NA PATERACH I GARNKI, 2005
Olej, płótno; 73 x 100 cm
Sygnowany p.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie
Kazimierz STABROWSKI
10,350.00 złKazimierz STABROWSKI
PORTRET KOBIETY
Olej, sklejka; 65 x 51 cm
Na odwrocie napis ołówkiem: Panna Krystyna Ilska; 22
Tomasz KARABOWICZ
6,900.00 złTomasz KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z GRUSZKAMI I CEBULAMI, 2005
Olej, płótno; 81 x 120 cm
Sygnowany śr.d.: TK | 2005; sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz KARABOWICZ
4,025.00 złTomasz KARABOWICZ
MARTWA NATURA Z BIAŁĄ PORCELANĄ, 2012
Olej, płótno; 61 x 80,5 cm
Sygnowany l.d.: TK | 2012 | TOMASZ KARABOWICZ; sygnowany i opisany na odwrocie
Tomasz KARABOWICZ
3,450.00 złTomasz KARABOWICZ
WIDOK Z OKNA HOTELU JAWORZYNKA, 2012
Olej, płótno; 60 x 69,5 cm
Witold MASZNICZ
1,725.00 złWitold MASZNICZ
MAŁY POMNIK WIELKIEJ MIŁOŚCI, 1971
Drewno, metal, olej; 21 x 14,5 x 10 cm
Nalepka autorska z opisem pracy
Jan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 złJan BUŁHAK
575.00 zł