Wyświetlanie 2356–2370 z 2552 wyników
NÓŻ DO PAPIERU, pocz. XX w.
345.00 złNÓŻ DO PAPIERU, pocz. XX w.
CZAJNIK, Niemcy, Berlin, F. Thun, ok. 1870
7,475.00 złCZAJNIK, Niemcy, Berlin, F. Thun, ok. 1870
TABAKIERKA ELIPTYCZNA, Niemcy, ok. 1920
287.00 złTABAKIERKA ELIPTYCZNA, Niemcy, ok. 1920
SERWETNIK, Rosja, 1899-1908
402.00 złSERWETNIK, Rosja, 1899-1908
SZUFELKA DO OKRUCHÓW, Włochy, XIX/XX w.
1,380.00 złSZUFELKA DO OKRUCHÓW, Włochy, XIX/XX w.
CZARA ZE SPIRALNYM ŻEBROWANIEM, Niemcy, po 1886
5,175.00 złCZARA ZE SPIRALNYM ŻEBROWANIEM, Niemcy, po 1886
Srebro, próba 800, waga 604 g, wys. 10,5, śr. 26,5 cm
Puncowanie: korona, 800, znak nieczytelny | znak nieczytelny, 447
KOSZYK, złotnik Ehrenberg, poł. XIX w.
1,840.00 złKOSZYK, złotnik Ehrenberg, poł. XIX w.
PATERKA W FORMIE MUSZLI, Włochy, 1 tercja XX w.
747.00 złPATERKA W FORMIE MUSZLI, Włochy, 1 tercja XX w.
PUZDERKO ELIPTYCZNE, Włochy, Ponte, Momar, po 1968
460.00 złPUZDERKO ELIPTYCZNE, Włochy, Ponte, Momar, po 1968
TABAKIERKA SZEŚCIOKĄTNA Z PARĄ W STROJACH HISTORYCZNYCH, Anglia, Birmingham, 1917
575.00 złTABAKIERKA SZEŚCIOKĄTNA Z PARĄ W STROJACH HISTORYCZNYCH, Anglia, Birmingham, 1917
SZUFELKA DO OKRUCHÓW, Anglia, XIX/XX w.
345.00 złSZUFELKA DO OKRUCHÓW, Anglia, XIX/XX w.
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, A. Kobyliński, XIX/XX w.
632.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, A. Kobyliński, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony; 9 x 12 x 9 cm
Puncowanie: w owalu A.KOBYLIŃSKI WARSZAWA
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
862.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1880
Puncowanie: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B HENNEBER WARSZAWA; 749; 19
CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.
632.00 złCUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.
Mosiądz srebrzony; 18 x 12,5 x 9 cm
Wieczko na zawiasie
Puncowanie: 1/0; w owalu PLEWKIEWICZ W WARSZAWIE; M
PUDEŁKO NA PAPIEROSY, Włochy, Mediolan, Calderoni, 1944 – 1968
1,150.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY, Włochy, Mediolan, Calderoni, 1944 – 1968