CUKIERNICA SKRZYNECZKOWA, Polska, Warszawa, Fraget, 2 poł. XIX w.

805.00

Mosiądz srebrzony, 10 x 14 x 11,5 cm
Puncowanie: 2 | w owalu N | w owalu FRAGET W WARSZAWIE | w owalu skrzyżowane młotki | w prostokącie GALW