KAWIORNICA, Polska, Wola, Fabryka Wolska, XIX/XX w.

2,127.00

Mosiądz srebrzony; wys 13; śr. 15 cm
Puncowanie: korona | FABRYKA WOLSKA | POD | WARSZAWĄ | 2501

Kulista wsparta na czterech nóżkach i okrągłej podstawie obwiedzionej pasem ornamentu ciągłego ze stylizowanych liści, z boku dwa pokrętła do zamykania kopulastej nakrywki; brak szklanej wkładki.