ZEGAREK, Szwajcaria, Otis, ok. 1940

7,080.00

Damski, na rękę, złoty, próba 750, 21 x 16 mm

Sygnowany na tarczy: Otis/ 17 rubis; Swiss made; na kopercie: 18K / 0750 / 213 / głowa

Stan: niesprawny

Bransoleta, Armenia, Erewań, ok. 1960

Złota, próba 583

Puncowanie: DT; E, gwiazdka z sierpem i młotem, 583

waga całkowita 28,5 g