ZEGAR Z PERSONIFIKACJĄ NAWIGACJI, Francja, Paryż, Bracia Japy, po 1844

1,800.00

Obudowa brąz złocony, 40 x 45 x 15 cm

Tarcza emaliowana z cyframi godzin rzymskimi, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

Sygnowany na tylnej płycie mechanizmu: w medalionie: Japy Medaille d’argent 1844; 1066; H.L.F. / 3te S.G.D.G

Stan: tarcza spękana