154. ZEGAR OKRĘTOWY, Polska, Warszawa, A. Modro, pocz. XX w.

10,000.00

Obudowa metal niklowany, śr. 20 cm

Sygnowany na tarczy: A. Modro Warszawa; na obudowie wybite: 2333192

Sprawny mechanizm

Cena wywoławcza 10000

Estymacja 12000 – 14000