ZEGAR Z KONNYM ŁUCZNIKIEM, 2 poł. XIX w.

5,900.00

Obudowa brąz patynowany, złocony, wys. 49 cm

mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

na mechanizmie wybite: 1223; LA.