ZEGAREK NE RĘKĘ, Tissot, poł. XX w.

4,130.00

Koperta złota, pr. 585, śr. 30 mm

Sygnowany na tarczy: Tissot / Antimagnetic

Na kopercie: korona / Tissot / wiewiórka / 56 / 0585 / 14K; 75003 / 105