ZEGAREK KWARCOWY SEKONDA, Rosja, Moskwa, ok. 1985

354.00

Męski, na rękę, z datownikiem, koperta złocona; 27 x 25 mm

Sygnowany na kopercie: Sekonda / Quarz / USSR; na kopercie: 724496