ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Schaffhausen, poł. XX w.

4,720.00

Koperta złota, pr. 750, śr. 35 mm

Sygnowany na tarczy: Swiss; na kopercie: 18K / 0,750 / 109 / głowa kobiety / International Watch Co Swiss / Probus IWC Scafusia / 1445287; na mechanizmie: International Watch Co Swiss