9,200.00 zł
Polska, 2.poł. XVII w.
Miedź repusowana, 27,5 x 18,5 cm
Bordiura zagięta, z motywem liści laurowych
U dołu napis: EGO SVM VITIS VERA VOS AVTEM PALMITES
Stan zachowania: drobne ubytki
Cytat z Ewangelii św. Jana (15.5): Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a wy latoroślami