Wazka porcelanowa oprawiona w brąz, 2 poł XIX w.

1,725.00

Porcelana, farby ceramiczne, złocenia, brąz cyzelowany, złocony, wys. 29, podstawa 22 x 21 cm
W rezerwach malowane kwiaty, oprawa w formie gałązek

SKU: 361536 Kategorie: ,