Siedzący amorek, Niemcy, Miśnia, XIX w.

3,220.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 17 cm, śr. podstawy 9,5 cm Znakowane na spodzie: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze, czarną farbą naszkliwnie 39; wyciskiem L103 | 28

Stan zachowania: ubytki na dwóch paluszkach

SKU: 361462 Kategorie: ,