3,220.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 17 cm, śr. podstawy 9,5 cm Znakowane na spodzie: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze, czarną farbą naszkliwnie 39; wyciskiem L103 | 28
Stan zachowania: ubytki na dwóch paluszkach