Broszka – kamea z popiersiem Flory

2,070.00

Polska, XX w.

Muszla, relief, oprawa złota, próba 3;6,3 x 4,6 cm
Znakowanie: G, znak złotnika KB, cecha probierni warszawskiej

SKU: 361467 Kategorie: ,