Wyświetlanie 1366–1380 z 1564 wyników
Wojciech Weiss
9,200.00 złNiemiecki naśladowca malarstwa holenderskiego, XVIII w.
8,050.00 złEugen Reich – Munsterberg
805.00 złMalarka polska
2,875.00 złJózef Graczyński
748.00 złK. Stryjkowski
2,300.00 złMalarz nieokreślony, XX w.
288.00 złJ. Bell XIX/XX w.
3,680.00 złErnst Frommhold
3,335.00 złPortret Jerzego Ossolińskiego
173.00 złG. Coreier
4,025.00 złMalarz nieokreślony XIX/XX w.
2,300.00 złStanisław Zajączkowski
5,500.00 złStanisław Zajączkowski
Pejzaż letni z rzeką
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Stanisław Zajączkowski
3,850.00 złStanisław Zajączkowski
Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
5,500.00 zł