Wyświetlanie 1351–1365 z 1564 wyników
Malarz P. B., działający w okresie międzywojennym
1,150.00 złMalarz nieokreślony, XIX w.
1,093.00 złMalarz nieokreślony, XIX w.
1,380.00 złWojciech Weiss
3,450.00 złWojciech Weiss
3,450.00 złWojciech WEISS
4,025.00 złWojciech Weiss
4,025.00 złMichalina Krzyżanowska
9,775.00 złMichalina Krzyżanowska
Domek w zieleni (Domek w Krzemieńcu?), ok. 1930
Olej, dykta; 25,5 x 37 cm
Na odwrocie dykty w l.d. rogu ołówkiem: 436
Malarz nieznany
920.00 złMalarz nieznany
805.00 złMalarz nieznany
1,725.00 złMalarz nieznany, 2. poł. XIX w.
920.00 złWojciech Weiss
2,875.00 złWojciech Weiss
9,200.00 złWojciech Weiss
2,875.00 zł