3,335.00 zł
Pejzaż letni z łąką
Olej, płótno; 61 x 81 cm
Sygnowany p.d.: E. Frommhold (pierwsze litery imienia i nazwiska wiązane)
1879 Lipsk – 1955
Pejzażysta i marynista niemiecki. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w rodzinnym Lipsku. Jeździł w liczne podróże studyjne, m.in. do Szwajcarii, Włoch, Islandii.