Wyświetlanie 1321–1335 z 1576 wyników
RÓŻOWE KWIATY W KULISTYM WAZONIE, 1 poł. XX w.
1,150.00 złRÓŻOWE KWIATY W KULISTYM WAZONIE, 1 poł. XX w.
MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 51 x 41 cm
Sygnowany p.d.: M.Tienpf (?)
Stanisław PRAUSS
2,875.00 złStanisław PRAUSS
Jan GRUBIŃSKI
9,634.00 złE. NEUBAUER
2,070.00 złE. NEUBAUER
Bogusław SZWACZ
1,150.00 złBogusław SZWACZ
WIDOK MIASTA, 1939
Gwasz, papier, 32,5 x 47 w świetle p-p
Sygnowany p.d.: Bog. Szwacz 39
Zdzisław CZERMAŃSKI
575.00 złZdzisław CZERMAŃSKI
RANNI ŻOŁNIERZE, 1940
Tusz, piórko, papier; 30 x 25 cm
Jest to ilustracja do Pobojowiska Kazimierza Wierzyńskiego, książce o kampanii wrzesniowej wydanej na emigracji w 1941 r. przez wydawnictwo Roj.
MALARZ NIEOKREŚLONY
1,725.00 złKsawery PILLATI
1,150.00 złKsawery PILLATI
BABCIA Z WNUCZKIEM, 1877
Szkic ołówkiem;19,3 x 20 cm
Sygnowany p.d.: X. Pillati, p.g.: G. Dou 8.
Na odwrocie napis: Niniejszy | rysunek z 1877 r. | Ksawerego Pillatiego | zaświadcza syn |
Stefan Pillati (?)| Cena 25 zł
Edmund BARTŁOMIEJCZYK
460.00 złEdmund BARTŁOMIEJCZYK
KOŃ PRZY DWUKÓŁCE, 1947
Litografia, papier; 24 x 33,5 cm
Sygnowany ołówkiem śr. d.: E. Bartłomiejczyk; p.d. 1947,
Johann Friedrich GRUBER (GRUEBER)
29,900.00 złJohann Friedrich GRUBER (GRUEBER)
MALARZ NIEROZPOZNANY
575.00 złMALARZ NIEROZPOZNANY
PEJZAŻ Z ZABUDOWANIAMI, 1937
Olej, płótno; 39 x 54,5 cm
Sygnowany l.d. G.B.1937
NOCNA ROZMOWA, 1802
11,500.00 złMINIATURA, DZIEWCZYNA W KAPELUSZU Z PIÓRAMI, 3 tercja XIX w.
977.00 złMINIATURA, DZIEWCZYNA W KAPELUSZU Z PIÓRAMI, 3 tercja XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, 9 x 7,3 cm (owal)
Ramka mosiężna
Na odwrocie niekompletna papierowa nalepka z napisem atramentem; znakowanie wyciskiem E | 12; niebieską farbą; 6.
Kornel NARKIEWICZ
575.00 złJ. WIRTH
2,300.00 zł